urnor
2016-03-26
371607
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
URNOR med lock, 1 par, 1900-tal, tryckt dekor i polykroma emaljfärger, höjd inkl. lock ca 33 cm
Smärre skador