Carl Gunne olja
2016-03-26
371585
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Gunne -68, olja på duk, 32x54 cm