Elis Wallin oljemålning
2016-03-26
371579
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELIS WALLIN (1888-1972): "Båtar", signerad och daterad Ellis Wallin -70, olja på duk, 37x45 cm