Oidentifierad konstnär
2016-03-26
371578
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Marint motiv, signerad men ej uttydd, olja på duk, ca 46 x 70 cm