Lacktavlor kinesiska
2016-03-27
371558
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LACKTAVLOR, 4 st., Kina, 1900-talets andra hälft, lackerat och bemålat trä samt plast, 60 x 25 cm
Ställvis smärre slitage