Ebba Hedqvist akvarell
2016-03-26
371557
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EBBA HEDQVIST (1909-2001): Komposition, signerad och daterad Ebba Hedqvist -88, akvarell, ca 67 x 95 cm