Ebba Hedqvist akvarell
2016-03-26
371540
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EBBA HEDQVIST (1909-2001): Vattenvegetation, signerad och daterad E Hedqvist -85, akvarell, ca 57 x 80 cm