Albert Johansson målning
2016-04-10
371530
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), komposition, signerad Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, ca 50 x 56,5 cm