Nattduksbord björk
2016-03-25
371492
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets mitt, björkfanér, 58, 58x33 cm
Bruksslitage