Golvlampa
2016-03-26
371356
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, mässing, textilskärm, höjd ca 125 cm , höj- och sänkbar
Bruksslitage, ej funktionstestad