Astrid Harms Ringdahl oljemålning
2016-03-25
371352
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984): "Hus i Bohuslän", signerad och daterad Astrid Harms-Ringdahl 1955, olja på duk, ca 24 x 33 cm