Taburetter 1 par
2016-03-28
371334
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TABURETTER, 1 par, skuren dekor, förgyllda, sitthöjd ca 45 cm
Slitage