Komposition oljemålning
2016-03-25
371308
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad Salvador Ca Bello?, olja på duk, ca 41 x 51 cm