Klara sjö Stockholmiana
2016-03-28
371297
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ERIK ERIKSSON (1900 tal):Klara sjö Stockholm, signerad Erik Eriksson, olja på pannå, ca 21x29 cm