Stig Claesson färglitografi Stockholmiana
2016-03-25
371275
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Utsikt mot Djurgården, signerad och daterad Stig Claesson -76, 201/300, färglitografi, ca 43x53 cm