Bertil Wahlberg oljemålning
2016-03-25
371249
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Under trädet, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 100x50 cm