Emil Zoir
2016-03-25
371232
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EMIL ZOIR (1861-1936): Komposition med kvarn, signerad Emil Zoir, olja på duk, ca 49x94 cm