Ampel empirestil
2016-03-24
371193
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
AMPEL, 1800-tal, empirestil, för 4 ljus, brons, förgylld, dekor av pinjekotte, diameter ca 20 cm
Omarbetad