Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
AMPEL, 1800-tal, empirestil, för 4 ljus, brons, förgylld, dekor av pinjekotte, diameter ca 20 cm
Zustandsbeschreibung
Omarbetad
371193
2016-03-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner