John Berney Ladbroke
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JOHN BERNEY LADBROKE (1803-1879): Landskap med figur, signerad J B Ladbroke, olja på duk, ca 30 x 34 cm
Kuntoraportti
Smärre bättringar
371185
Päivämäärä:
2016-03-24