Lage Lindell färglitografi
2016-03-24
371184
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, 8/46, färglitografi, bladmått ca 47x62 cm