Astri Bergman-Taube
2016-03-24
371182
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade Astri Bergman Taube, 147/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade Astri Bergman Taube, 132/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube
Oramade