Otte Sköld oljemålning
2016-03-24
371160
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 300 SEK |
OTTE SKÖLD (1894-1958), "Höstdag Näset", signerad Otte, olja på pannå, 19,5 x 35 cm
Smärre repor