Jockum Nordström, färglitografi
2016-03-24
371140
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 180/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm
Oramad