M Pyk Stockholm
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 113/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm
Kuntoraportti
Oramad
371135
Päivämäärä:
2016-03-24