M Pyk Stockholm
2016-03-24
371135
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 113/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm
Oramad