Karel Appel grafiskt blad
2016-03-26
371069
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
KAREL APPEL (1921-2006), Figurkomposition, signerad och daterad Appel -76, 64/110, färgcarborundum, 72x88 cm