Greta Gerell oljemålning
2016-03-24
370984
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): "Sommarplöjning", signerad och daterad Gerell 35, olja på duk, ca 50x61 cm