Ytterfoder cloisonné
2016-03-24
370962
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YTTERFODER, Kina, 1800-tal, drakmotiv, cloisonné, höjd 21 cm
Bucklor, skador