Urna cloissoné
2016-03-24
370960
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
URNA med hänklar, 1800-tal, cloisonné, höjd ca 24 cm
Fotringen med bucklor, skador