Oljemålning 1800-tal
2016-03-23
370893
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 63x46 cm
Duklagningar och skador