Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ARNE CASSEL (1898-1965): Sommarblomster, signerad och daterad Arne Cassel -39, olja på duk uppfodrad på pannå, 48 x 43 cm
370872
2016-03-23