Camilla Pyk färglitografi
2016-03-23
370795
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CAMILLA PYK (född 1966): Komposition, signerad C Pyk, 50/50, bladmått ca 52 x 38 cm
Mindre fläckar i marginalen