Blomsterstilleben
2016-03-23
370791
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), blomsterstilleben, signerad, olja på pannå, 24x19 cm