Roland Svensson färglitografi
2016-03-23
370788
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Segelbåt, signerad Roland S, 205/275, färglitografi, ca 23 x 33 cm