Hans-Agne Jakobsson taklampa
2016-03-23
370736
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, 4 ljuspunkter, etikettmärkt Ellysett, Markaryd, 1900-talets andra hälft, genombruten rund form i trä, höjd ca 23 cm
Slitage