Fat Kina
2016-03-23
370725
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 35 cm
Kantnagg (underliggande)