Vaser Kina
2016-03-23
370694
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, förgylld metallfattning, höjd ca 26 cm
Nedslipade