Bordslampa brons
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, 1900-talets början, signerad och daterad A Bruce 1916, kvinna med drake, sockel trä, totalhöjd ca 55 cm
Kuntoraportti
370690
Päivämäärä:
2016-03-23