Takampel empirestil
2016-03-23
370681
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKAMPEL, 1900-tal, empirestil, för 4 ljus, patinerad plåt, höjd ca 67, diameter 53 cm
Bruksslitage