Vitrinskåp 1800-talets första hälft
2016-03-23
370661
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1800-talets första hälft, England, fanérat i mahogny och citronträ, höjd ca 188x114x35 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Nyckelbussning saknas, senare benställning, smärre ytskador