Nadezda Streltsova oljemålning
2016-03-21
370628
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Syrener, signerad Streltsova, olja på duk, ca 50 x 60 cm