Örhängen hänge ringar guld
2016-03-23
370596
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ÖRHÄNGEN, 1 par, HÄNGE, i form av ett hjärta, RINGAR, 2 st., med stenar, 14 och 18 k guld, total vikt ca 8,5 g, kedja, hänge, silver, 4 udda örhängen, oädel metall medföljer
Stenar med repor och slitage