Bengt Landin 2 litografier
2016-03-23
370584
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): (2) Kompositioner, signerade Bengt Landin, 64/250 repektive 74/350, färglitografier, 68 x 50 respektive 65 x 51 cm