Golvlampa
2016-03-21
370581
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets senare del, lackerad metall, tre små skärmar, höjd 155 cm
Visst slitage