Praktfat
2016-03-21
370568
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PRAKTFAT, Imari, Japan, 18/1900-tal, diameter ca 44 cm
Slitage, omfattande lagningar