Bordslampa 1900-talets början
2016-03-21
370529
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 18/1900-tal, skulpterat trä med dekor av figurer uppbärandes lampfoten, svartmålat och bronserat, höjd ca 77 cm
Spricka, smärre ytskador