Bordslampor
2016-03-21
370514
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talet slut, i form av palm, höjd inkl. skärm ca 96 cm
Slitage