Karmstolar 1 par
2016-03-21
370478
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV-stil, 1900-talets slut, lädd i röd plysch, sitthöjd ca 42 cm
Slitage