Ljusstakar sannolikt P Petrov Moskva

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, rysk empire, förgylld brons, en stämpelsignerad, sannolikt Moskva P Petrov, höjd 28,5 cm

Jämför Sychev sidan 189

Renoverade, ytslitage och mindre bucklor

370461

2016-03-21