Lindorm Liljefors oljemålning
2016-03-21
370449
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Landskap, signerad och daterad Lindorm L -39, olja på pannå, ca 45x54 cm