Harald Nielsen skål sterlingsilver
2016-03-21
370441
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HARALD NIELSEN, skål med hänklar, sterlingsilver, Georg Jensen, design nr 458, Denmark 1930-tal, svenska importstämplar, diameter inkl. hänklar 15,5 cm, vikt ca 194 g
Liv med inskription